Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Květen 2013

Seznamka Mel, Rao a Say

31. května 2013 v 11:38 Kdo a co nás opustilo
Ještě pár foteček jak se holky seznamovaly a tlachaly mi zde celý den.


Sayuri

31. května 2013 v 11:23 Kdo a co nás opustilo

Yasa BJD MSD od Doll Love - Sayuri

A nyní bych ráda představila náš nový přírůstěk v řadě BJD. Jak jsem se již zmínila v předchozím článku hlavinka Rao byla na přemalbě u Niny a jen tak mezi řečí jsem se dozvěděla o prodeji Sayuri. A už mi mozeček šrotoval, kde honem schrastit korunky a jestli do ní jít?? Slovo dalo slovo a už to bylo domluvené, že přeci jen Say odkoupím a budu mít hezký trojlístek. Jelikož se box opening konal v nemocnici a já byla po operaci, (manžel měl za úkol balík vyzvednout a nesměl bez něj přijít na návštěvu.) fotografování se nekonalo ani na mobil. Byla jsem ráda, že jsem. Proto i všechno přivítání a pomuchlání mělo tentokrát skoro týdenní spoždění, než jsem se trochu dala dohromady :-)


Rao nový face-up

31. května 2013 v 11:05 Kdo a co nás opustilo
Hned při koupi jsem věděla, že ji nechám přemalovat, tak se i stalo. Na sraze v Brně jsem jí koupila novou paručku a hlavička cestovala k Nině. Pak už jen čekání na ten malý zázrak jménem nový face-up. Hlavinka se nakonec vrátila s ještě dalším přírustkem do mojí BJD sbírky, se Sayuri - v dalším článku :-)


Dva nové Phaly

31. května 2013 v 10:51 Nejen Orchideje - kytičky pro radost
Na floře v Olomouci jsem si koupila tyto dva nové skvosty do mojí sbírečky orchidejí. Nevěděla jsem kterou vybrat a už jsem je táhla obě v tašce. Až oči přecházely z té nabídky a byl velký problém které vybrat. Obě mají v květníku dvě rostlinky, proto tolik kvetoucích výhonků.
Fotky z výstavy mám jen v mobilu a zatím se mi nepodařilo je stáhnout, třeba časem a taky jse sem šoupnu.


Wild Imagination a BJD sraz Brno 11.5.

13. května 2013 v 11:11 Srazy BJD doll
Na sraz jsem se přihlásila úplnou náhodou po návštěvě stránek o BJD panenkách, které sama mám doma jen asi čtrnáct dnů, takže jsem na úplném začátku ...... Konal se tuto sobotu a byl to můj první. Vůbec jsem nevěděla co od něho očekávat. Ale po uvítání a seznámení se, mne naprosto nadchnula atmosféra, tolik krásných panenek a super lidiček okolo jsem dlouho nepotkala. Virtuálně se s většinou těchto panenkářek znám, ale realita a poznání byla úplně jiné a nad moje očekávání. Naprosto jsem zapoměla na každodenní povinnosti a strasti života a ponořila se do ráje kde nebylo starostí, ale jen hry a povídání si o tom co nás všechny spojovalo PANENKY :-) Přikládám nějaké fotky, ne moc kvalitní, já na focení moc nejsem, ale přeci jen...........

Tímto i děkuji organizátorkám Majce a Lence a už se moc těším na další setkání :-)


Rao box-opening

8. května 2013 v 13:58 Kdo a co nás opustilo

Rao BJD Angel of Dream 1/4 43cm - Rao

Dnes bych ráda představila mou druhou panenku tohoto typu. Rao má normální typ pleti-světlý a standartní face-up. Narozena 19.9.2012. Do mojí sbírečky se dostala výměnou za dvě Tonnerky a tímto děkuji Alici, původní majitelce :-) Panenka přicestovala v oblečku na fotkách i s botkama, v bílé paručce a měla s sebou i nějaké další doplňky.
I když je moc pěkná, domluvila jsem přemalbu s Ninou, tak jsem zvědává co z ní vykouzlí :-) Tak pár fotek na uvítanou :-)