Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Červen 2013

Letní Ježíšek aneb nové doplňky

27. června 2013 v 20:36 Kdo a co nás opustilo
Dneska mi přišel, nečekane brzy, balíček až z Korei. První můj nákup na ebay s pomocí Berušky, které tímto moc děkuji. Hned mi bylo jasné, že to co jsem všechno za odpoledne chtěla stihnout jde do háje. Při rozbalování jsem postupně nosila holky ven a hrála si jako malé dětsko. Ještě že mne nikdo neviděl :-) I ten velký a těžký foťák, který nemám ráda a nikam ho s sebou normálně netahám, jsem vytáhla a vyzkoušela pár fotek.


Pár fotek z Flory Ol

25. června 2013 v 16:11 Nejen Orchideje - kytičky pro radost
Nedávno jsem slibovala alespoň pár fotek z letošní jarní Flory Olomouc.
Omlouvám se za kvalitu fotek, ale foťák jsem s sebou neměla. Když jsem přišla k této prodejní a poradní expozici nemohla jsem však odolat neudělat alespoň pár fotek na telefon. Vězte, že mi z toho šly oči kolem a dvakrát jsem se ještě vrátila abych se dostatečně pokochala a nakonec koupila dva kousky. Viz dřívější článek o kvetoucích Phalaenopsisech.


BJD sraz Olomouc 15.6.

15. června 2013 v 22:30 Srazy BJD doll
Dnes bych chtěla ukázat pár fotek z dnešního srazu. Počasí se nádherně vydařilo a bylo jako stvořené pro piknik v parku. Někteří kolemjdoucí sice trochu nechápali, ale nám to vůbec nevadilo. Takhle jsme si to pěkně užili :-)


Pokus o paruku

9. června 2013 v 10:48 Tvořeníčko na doll
Včera večer jsem měla tvořivou náladu, seděla u telky a napadlo mne zkusit vytvořit paruku, dle návodu Renči. Před nedávnem jsem objevila její blog a jak jsem tak brouzdala, našla jsem návod na paručku. Základem je háčkování, šikovné ruce a trocha štěstí aby se to povedlo. Prohledala jsem zásoby vln a příz, ale chemlon, ze kterého ona paruku měla jsem nenašla. Proto jsem hledala nějakou alternativu nebo něco podobného chemlonu. Také bylo důležité vybrat barvu aby se mi vůbec hodila do krámku.


Seznamovací párty

8. června 2013 v 18:23 Kdo a co nás opustilo

Včera v podvečer se u nás na zahradě konala seznamovací párty aneb

... BYHLÍME POD JEDNOU STŘECHOU ...

Především Jakub si užíval svůj harém a k mému podivu nebyl z babince otrávený. Holky probraly všechno co potřebovaly. Kdo od kud pochází a jak se měly u mimulých majitelek apod. No a samozřejmě plánovaly další společné dýchánky.


Holky venku :-)

6. června 2013 v 22:18 Kdo a co nás opustilo
Na večer jsem chvilku s holkama vyběhla na zahrádku a udělala pár fotek.

Mel si pořídila novou paruku a botky a tak v barvě mahagonová pózovala :-)


Yolanda - box opening

5. června 2013 v 22:12 Kdo a co nás opustilo

Yolanda BJD od Impldoll - Yoli

Chtěla bych představit další přírůstek v rodině. Naskytla se mi možnost výměny Say za mou vysněnou Yolandu. Z prvu jsem váhala. Nebylo mi vůbec příjemné Say po pár dnech poslat do nového domova, ale nešlo odolat. Z důvodu povodní jsem chtěla odeslání a celou výměnu odložit, ale oboustraná zvědavost byla veliká. Balík putoval naštěstí jen jeden den a vše dobře dopadlo. Spíš je pro mne vždy problém čekání na doručovatelku, která jezdí až někdy odpoledne.
Yoli je panenka menšího vzrůstu, takový drobeček s překrásným obličejem. Její šatníček proto bude dosti bohatý, jelikož krásně oblékne poděděné oblečky po Tonner holkách. Jen botičky budou asi problém ......