Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Duben 2014

Je tomu rok co je u nás Melanie - Suzie

29. dubna 2014 v 10:52 Kačenčina Suzie - BJD
Zítra tomu bude rok co jsem rozbalila svou první BJD. Nepočítám už dříve příchozí BJD Fashion panenky, které jsem měla. Pro mne to byla velká událost a proto bych dnes článkem ráda zavzpomínala na rok u nás.
Přicestovala celkem nečekaně a její kup jsem dlouho nerozmýšlela. V tu dobu to pro mne byla nejkrásnější BJD kterou jsem kdy viděla. BO jsem nefotila, jelikož jsem si prostě tuhle chvíli chtěla dokonale vychutnat a byla jsem plná dojmů. Hned po rozbalení jsme si padly do oka a bylo zaděláno na dlouhé soužití :-) Přikládám krátký průřez jak šel čas ........


Srazík Olomouc 5.4.2014

7. dubna 2014 v 9:22 Srazy BJD doll
Dnes bych ráda přidala příspěvek ze srazíku v Olomouci. Bylo to příjemné setkání dvou odlišných skupin lidiček. My sběratelky BJD dolls a Sweets § Dolls, pořádaný Porcelain Doll.
Vstupenkou na tento srazík byla buď panenka BJD nebo se obléknout do některého z roztomilých módních stylů: Sweet Lolita, Bittersweet Lolita, Fairy Kei, Decora... Kavárna U Slepišek v Ostružnické ulici, přímo u centra, nám poskytla krásné prostředí a příjemné posezení.
Během štěbetání o všem možném, zejména však o panenkách a roztomilých oblečcích, se i fotilo. Takže moje úlovky a fotografické úsilí už ohodnoťtě sami :-)