Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Květen 2014

Helen - MNF Rheia

29. května 2014 v 19:54 Kdo a co nás opustilo
Celkem nečekaně a narychlo včera pčicestovala Rheia Minifee od Fairylendu - Helen.

FL je moje slabost a jelikož v real skin už jednu mám, tan byl velkým snem. Ovšem sehnat doll v téhle barvě resinu je docela problém. Jednak se nyní nevyrábí a asi ani jen tak brzy nebude ve výrobě, nu a z druhé ruky za ně majitelky chtěly nekřesťanské peníze.
Pár dobrých dušinek vědělo o mých snech a tak sledovaly všemožné portály a nakonec se vyplatilo. Na DoA se objevila tahle za rozumnou cenu, navíc v EU, takže odpadly problémy s DPH a clem.
V každém případě opravdu nadlouho poslední doll abych se mohla všem dostatečně věnovat a rozmazlovat :-)


Box opening - Gabriela - Fairyland LittleFee Chloe

13. května 2014 v 18:43 Kdo a co nás opustilo
Na dlouho poslední přírůstek do naší party je YOSD od Fairylendu ( mám slabost pro tuhle firmu, pro jejich krásné dollinky a pohyblivost )
V této velikost ještě nikoho nemáme a navíc je v tan skin.
Moji velkou láskou a přáním zůstane Mirwen v tan skin, ale pro vysokou cenu a nedostupnost jsem se zatím rozhodla pro tuhle holčičku. Jedná se o LittleFee Chloe. Další překážkou je, že nakupovat z venku je pro mne problém a touhle holčičkou jsem si nebyla úplně jistá. Dohodla jsem se tedy s Margit, že si u nich udělá malou zastávku a pak až si ji hezky osahám na srazíku jí poskytnem domov natrvalo. Nu a dnes přicestovala v celé své kráse a je naprosto úúúúúúchvatná, krááásná, maličká, okatá a nevím co ještě ...........
Dnešní BO jsem se snažila pojmout i jako malý příběh, tak snad se vám to bude líbit :-)


Zahradní nábytek

4. května 2014 v 22:15 Focení jen tak
Ještě bych ráda vložila jeden článeček. Ze včerejšího srazu jsme dovezly zahradní nábytek pro naši partu. Byl vyroben podle vzoru nábytku co máme v zahradě.Tímto Jadvinko moc děkujem za krásnou práci :-) Dnešní odpoledne tedy patřilo velké zahradní párty, rok Suzie u nás, zároveň pak oslava nového posezení a slunečního dne. Také samozřejmě bylo potřeba probrat včerejší den.


Sraz Brno 3.5.2014

4. května 2014 v 15:15 Srazy BJD doll
Včerejší den byl ve znamení panenek, jejich majitelek a všeho okolo. Příjemné setkání se konalo již podruhé v penzionu Fino Club v Modřicích. Akce začla cca kolem 10h. ranní a trvala až do pozdních nočních hodin. Sešlo se nás asi 27 sběratelek a nespočet panenek všeho druhu. Bylo opět na co koukat .... :-)

plný parapet dollinek to byl pohled :-) Beruščiny, Naděnky, Niny, Hanky a moje :-)