Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Duben 2015

Flora Olomouc 23.4.2015

23. dubna 2015 v 17:00 Nejen Orchideje - kytičky pro radost
Protože panenek už bylo dost, dneska jsem se byla pro změnu po dvou letech kouknout na výstavu do Olomouce. Potřebovala jsem dobít baterky, zrelaxovat a napást oko. Lidu teda bylo dost, ale nechci to vidět o víkendu :-(
I tak jsem si to užila a že bylo na co koukat. Jen trochu zklamání pro mne jakožto vášnivou orchidejářku nebo mi tam chyběly asi tři stánky s orchidejema a můj oblíbený prodejce :-( takže jsem nakonec ulovila jen jeden Phalaenopsis.


Molie - MNF Mirwen - box opening

22. dubna 2015 v 12:50 Molie - Fairyland Minifee Mirwen
Tentokráte u mne poprvně a dost netradičně :-)
Letos někdy po novém roce se mi poštěstilo koupit hlavičku Mirwen o které jsem dost dlouho snila.
Po příchodu a novém face upu se ve mě prala varianta hlavičku nechat a měnit ji na jedno tělíčko od Katrin a nebo jednu z hlaviček Mirwen nebo Chloe poslat dál.
Prostě neumím mít jednu v šuplíku :-(
Nakonec vše dopadlo úplně jinak. Poohlídla jsem se po jiném dalším tělíčku MNF a když se naskytlo v EU neváhala jsem ani minutu. Tělíčko ovšem bylo také z druhé ruky a od nějaké kočeny co hodně blushinguje, takže přišlo značně zaneřáděné a byly dost viditelné zbytky po žlutém nástřiku, což mne tedy dost zkazilo tu opravdovou radost z něčeho dalšího nového. Nu a tak putovalo k naší tetě Elee do lázní :-D Nyní se po nějakých 14 dnech vrátilo a konečně jsem se mohla těšit z další krásky :-)

A tak to všechno bylo :----)


Sraz Ostrava 28.3.2015

21. dubna 2015 v 19:06 Srazy BJD doll
Poslední dobou dost zanedbávám blog a původně jsem nechtěla fotky ze srazu vkládat nebo jich není mnoho.
Přeci jen i pro pořádek a mou dokumentaci vkládám to málo co se mi podařilo nafotit.
Srazík opět sorganizovala Beruška na našem známém místečku. Scuk účastníků byl v 11 hodin před domem kultury a protože i počasí nám ku podivu přálo ( nebo jsem dovezla sluníčko od nás ) jsme se mohli přesunout do přilehlého parku. Tam vzniklo pár fotek, ale víc jsem toho napovídala :-)
Jelikož se tentokrát semnou vypravily i obě děti, navštívili jsme místní nákupní centrum, kde zrovna probíhala výstava železných monster.
Po 14 hodin jsme se přesunuli do čajovny a foťák už zlůstal uschován. Užívala jsem si super atmosféru, povídala a povídala. Moje parta si to nakonec taky náramně užila, holky MNF se pozdravily se ségrama od Haničky, malá Mia se družila s holkama PKF od Haničky a Niny. Lestr poznal svého nově žijícího bratra v Česku Jeronýma a Lilian byla obdivována :-) No prostě nikdo se nenudil a náramně si to všichni užili.

Náš koutek...