Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Prosinec 2015

Katie - MNF Chloe od FL - box opening

29. prosince 2015 v 18:13 Kdo a co nás opustilo
Protože jsem se dneska po dlouhé době dostala k focení, panenkování a tak vůbec. Ráda bych dneska přidala ještě jeden BO.

Velmi nečekaně, ale za to velmi vysněně mi dneska po nedlouhém rozhodování přišla poslední letošní nadílka. Už kdysi, když si od Jany Š. koupila Nina tuhle krasotinku, přemalovala a upravila ji, jsem po ní toužila. Poštěstilo se mi sehnat jinou Chloe, ale tahle prostě byla a je ta TOP. Proto už dříve jsem Ninu prosila kdyby ji jednou náhodou posílala dál, tak ne jinam než k nám. Změna je život a někdy potřebujem obměnit i některé naše panenky. Velká rošáda otřásla některýma sbírkama a moje vysněná je doma :-)
Aby se mi nepletla jména, naše Katrin - Chloe bydlící u nás se časem odstěhuje a nově příchozí Katie se myslím bez velkých potíží zase zabydlí.

a opět jedna krabice a Fairylandí maniak představuje :-D


Edward - Loongsoul Reno - box opening

29. prosince 2015 v 17:19 Edward - Loongsoul Reno
Více jak před měsícem ( 24.11. ) přicestoval náš největší a také nečekaný člen resinové posádky. Můj boj s koupí nějakého velkého chlapa byl troufám si napsat letitý. Tyhle velikány jsem obdivovala a obdivuji dodnes. Náš Edwa je 75cm vysoký a tak chudák neměl vůbec co na sebe :-(

Od příchodu dodnes prošel pár změnama, dostal jinou paručku, zrecyklovala jsem nějaké to oblečení a kalhoty jsem prozatím musela koupit neb na jejich šití jsem neměla zatím vůbec čas ani náladu :-(

V tomhle stavu už bych ho ráda oficielně představila :-)

a náš BO .... bohužel původní krabice se nedochovala