Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Duben 2016

Ostrava 23.4.2016

25. dubna 2016 v 9:46 Srazy BJD doll
Další jarní BJD srazík v Ostravě je zanáma.

Byl to opět krásný den s krásnýma panenkama a super lidičkama. Nabil mne zas na víc jak na 100%, dovezly jsme si plno zážitků a hezkých vzpomínek :-)

Sobotní den pohledem mého mobilního fotoaparátu, pořádné fotky už nechávám profíkům :-D


Mary - box opening

25. dubna 2016 v 9:15 Mary - Supiadoll Muriel
Sice s více jak 14-ti denním spožděním vkládám BO, ale ona by mi to časem určitě neodpustila.

Loni na jarním sraze v Brně (v květnu) jsem se ujišťovala, že SD není nic pro mne.
Jenže my míníme a nakonec je všechno úplně jinak :-D

Dlouho vysněný pořádný resinového SD chlap, přišel loni ještě skoro k vánocům, kdy moje představa byla, že zůstane sám jako mohikán. Jenže druhá strana mého já, mi řikala, nebuď sobec a pořiď mu i babu :-D No a tak se i stalo, objednala jsem mu úplně novou krásku (víc zatím neprozradím) hodnou jeho velikosti.
Co ale čert nechtěl, naskytla se možnost koupi této krásky i když velikostně úplně nesedí, ale Eda je očividně spokojen a zatím jim to moc klape. Jak bude vše dál ukáže čas :-)

Dneska tedy dodatečný BO Supiadoll Muriel naše Mary :---)

Resinová kráska se starším single tělem, originál face-upem a blushingem od Renči. I když koukám po pohyblivosti její krása mne učarovala natolik, že singl klouby jsem nijak neřešila :-)


Flora Olomouc 22.4.2016

24. dubna 2016 v 11:57 Nejen Orchideje - kytičky pro radost
Kulatých 700 let nás letos dělí od narození jednoho z nejpopulárnějších a zároveň nejvýznamnějších českých panovníků historie - krále a císaře Karla IV. Právě toto výročí si vetkla do vínku jarní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc 2016. Již 37. ročník nejstarší a také nejproslulejší výstavnické akce svého druhu v České republice se koná od 21. do 24. dubna v parkovém areálu a pavilonech Výstaviště Flora Olomouc ve Smetanových sadech.

"Ústřední expozice výstavy nese název Karel IV. - Otec vlasti a návštěvníkům připomíná pomocí symboliky nesčíslného množství barev, tvarů a vůní sedmisté výročí narození tohoto významného státníka a panovníka z rodu Lucemburků, jenž české země přetvořil v kvetoucí zahradu Evropy vrcholného středověku," Hlavní pavilon A tak pomocí postav a hudby z oblíbeného muzikálu Noc na Karlštejně představuje vladaře i dobu, ve které žil. Nechybí ani stylizované nádvoří či reprezentační sál s červeným kobercem, pódium s trůnem a královskou korunou, alchymistická laboratoř, klenotnice s korunovačními klenoty, obrazárna s výstavkou soutěžních prací nebo zbrojnice s krčmou, kde si mohou návštěvníci odpočinout a ochutnat různá vína. V krčmě a také ještě v cukrárně je obsluha oděna stylově do dobových krojů.

Součástí výstavy je opět i veletrh drobné zahradní mechanizace a oblíbené Jarní zahradnické trhy. Na zahrádkáře, kutily či chalupáře čeká pestrá nabídka květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin,

Po dobu výstavy jsou rovněž otevřeny sbírkové skleníky s exotickou květenou.

Celkový pohled na pavilon A