Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Říjen 2016

Lydie - box opening 16.9.

19. října 2016 v 16:47 Lydie - Impldoll Lydia
A protože jsem se z časových důvodů na blog delší dobu nedostala, dlužím ještě jeden BO s představením Lydie. Také už ji někteří znáte, ale vzhledem k její velikosti a kráse ji o to nemůžu ochudit.

Při koupi mé první SD doll kterou je Edward, jsem si najivně myslela, že jen on mi co do zástupce SD postačí. Jenže opak byl pravdou, jak jinak že???
Celkem dlouho si u nás pobyl sám a já mu chtěla pořídit partnerku. Nové panenky často nekupuju spíše vyjímečně, ale tahle kráska je celá vyjímečná a tak jsem neododlala a objednala přez Angelesque někdy v březnu.

Impldoll Lydia star v real skin anti Uv s největším poprsím

( u objednávání poprsí jsem měla nejasnosti označení jednotlivých velikostí, prostě nebylo zcela jasné které označení je jaká velikost ) Nastalo čtyřměsíční čekání, které k mému překvapení docela uteklo.
Až se jednoho dne ozvala Carol, že má panenku u sebe a může mi ji poslat. Jakoby tušila záměnu velikosti. Objednala velikost C, kterou i já jsem považovala za největší, jenže výrobce je má značeny opačně. Takže nejmenší poprsí se kterým přišla byla pro mne infarktová zpráva. Bylo mi do breku neb mít krásnou velkou ženskou s malýma prsama bylo nepřípustné.
Nakonec vše dobře dopadlo, po domluvě s Carol mi objednala i ta největší, které jsem původně chtěla. Čekání se sice prodloužilo o další dva měsíce, ale vyplatilo se.
Lydie dostala bonusem obojí :-)
Pak už jen nekonečné čekání než balík přicestuje. Aby vše i na závěr nebylo úplně jednoduché a bez problémů DPD, které mi balík doručovalo neuvedlo do adresy mé číslo domu nýbrž jen vesnici. Takže story s vyhledáním balíku, jeho následném vytelefonování a vyzvednutím by bylo na další článek.

Nakonec se Lydie dostala jen o fous včas a v pořádku domů aby stihla i Ostravský sraz, kde byl v plánu převaz a odjezd do lázní.


Dex - box opening 25.7.

19. října 2016 v 15:30 Dex - Iplehouse Dexter
Dneska bych ani tak nechtěla představit, protože většina z vás už ho zná nebo ho někde určitě zahlédla. Ale přece i s téměř tří měsíčním spožděním si zaslouží trochu pozornosti.

V březnu jsem si objednala velkou ženskou, která měla být původně ideální velikostí pro Edu. Co ale čert nechtěl, Eda se své Mary nechtěl vzdát ani ona jeho a nakonec dopadlo vše jinak. Zjistila jsem, že je nemohu rozdělit.
Proto jsem pokukovala po dalším chlapíkovi, který by mohl být k mé nové krásce. Brzy se objevil Dexter v real skinu někde v Německu, jenže slečna k němu neměla doklady ani krabici a to je pro mne nepřípustné. Takže jsem dál mlsně okukovala všechny bazárky až se stalo něco velmi nečekaného. Tady u nás vyplul na povrch tenhle krasavec v special real skin a za skvělou cenu. Bez váhání jsem po něm skočila a nikomu jinému nedala šanci :-P

Dextr - Dex jak se u nás bude jmenovat je nejtěžší člen naší resin party. Po jeho příchodu jsem byla na rozpacích zda si ho nechat a nebo poslat dál. Na tyhle rozměry jsem nebyla absolutně připravená. Tušila jsem, že bude veliký, ale takhle??? Jeho super hero tělo mne totálně zaskočilo velikostí i váhou. Až v Ostravě na nedávném sraze mi díky některým osůbkám došlo, jak je krásný, úžasný a nevím co ještě ... Zajistil si mou pozornost a začlenění k nám :-)