Vítejte na stránkách o BJD panenkách

Občas i kytičkách a nějakého tvořeníčka

Lydie - box opening 16.9.

19. října 2016 v 16:47 |  Lydie - Impldoll Lydia
A protože jsem se z časových důvodů na blog delší dobu nedostala, dlužím ještě jeden BO s představením Lydie. Také už ji někteří znáte, ale vzhledem k její velikosti a kráse ji o to nemůžu ochudit.

Při koupi mé první SD doll kterou je Edward, jsem si najivně myslela, že jen on mi co do zástupce SD postačí. Jenže opak byl pravdou, jak jinak že???
Celkem dlouho si u nás pobyl sám a já mu chtěla pořídit partnerku. Nové panenky často nekupuju spíše vyjímečně, ale tahle kráska je celá vyjímečná a tak jsem neododlala a objednala přez Angelesque někdy v březnu.

Impldoll Lydia star v real skin anti Uv s největším poprsím

( u objednávání poprsí jsem měla nejasnosti označení jednotlivých velikostí, prostě nebylo zcela jasné které označení je jaká velikost ) Nastalo čtyřměsíční čekání, které k mému překvapení docela uteklo.
Až se jednoho dne ozvala Carol, že má panenku u sebe a může mi ji poslat. Jakoby tušila záměnu velikosti. Objednala velikost C, kterou i já jsem považovala za největší, jenže výrobce je má značeny opačně. Takže nejmenší poprsí se kterým přišla byla pro mne infarktová zpráva. Bylo mi do breku neb mít krásnou velkou ženskou s malýma prsama bylo nepřípustné.
Nakonec vše dobře dopadlo, po domluvě s Carol mi objednala i ta největší, které jsem původně chtěla. Čekání se sice prodloužilo o další dva měsíce, ale vyplatilo se.
Lydie dostala bonusem obojí :-)
Pak už jen nekonečné čekání než balík přicestuje. Aby vše i na závěr nebylo úplně jednoduché a bez problémů DPD, které mi balík doručovalo neuvedlo do adresy mé číslo domu nýbrž jen vesnici. Takže story s vyhledáním balíku, jeho následném vytelefonování a vyzvednutím by bylo na další článek.

Nakonec se Lydie dostala jen o fous včas a v pořádku domů aby stihla i Ostravský sraz, kde byl v plánu převaz a odjezd do lázní.
s certifikátem a v krabici, vše jak má být :-)


nakonec jsem se dočkala ...


zase jeden mimozemšťánek ...jediná očka co jsem doma měla


na sraze proběhl převaz a výměna nešťastných prsou :-)


byla jsem napjatá jako ta guma při kompletování ...hned po převazu odjela s Nunou do lázní a tady je výsledek
dokonalá ve všem :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 19. října 2016 v 18:39 | Reagovat

Opravdu dokonalá. A jmenuje se skoro jako moje dcera :-) (Já mám doma Lýdii.)

2 Viki Viki | Web | 20. října 2016 v 7:16 | Reagovat

No je krásná, já bych dokonce řekla že dokonalá....

3 strihyotylka strihyotylka | Web | 21. října 2016 v 12:33 | Reagovat

Je dokonalá :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama